יישור שיניים


 מדריך קצר לבחירת מרפאת יישור שיניים

יישור שיניים הוא תהליך רפואי אסתטי שמטרתו היא סידור נכון של קו צמיחת השיניים. לרוב, המטופלים בו הם ילדים, לגביהם טיפול זה הנו מומלץ במיוחד. כשמזהים אצל ילד קו צמיחה עקום, אפילו באופן קל ביותר, של המשנן, יישורו בגיל קטן יבטיח לו יציבות בנושא לכל החיים, וגם – מלאכת היישור עצמה קלה בהרבה בהשוואה למבוגר. כמובן שקיימות שיטות יישור שיניים למבוגרים, שזוכים ליהנות גם הם ממשנן שיניים ישר ויפה. במדריך שלפניכם נפרט כיצד לבחור מרפאת יישור שיניים מוצלחת עם תוצאות מוכחות.

פעלו לאיתור המלצות על מרפאת יישור שיניים

בהמלצות, חשוב להשיג מידע מדויק על סוג הטיפול שאתם חפצים לצרוך. לדוגמה, אם היישור הוא עבור הילד שלכם, אך הממליץ, אדם מבוגר, מדבר על טיפול שנעשה בפיו, אין זה אומר דבר על יתרונותיה של המרפאה עם ילדים. שיטת היישור, לרוב, תהיה שונה כי היא תתבצע עם סמכים קבועים במקרה שלהם. מבוגרים, לעומתם, מקבלים בדרך כלל גשר ידני נשלף, שהצבתו על המשנן תלויה במשמעת העצמית שלהם (בשונה מסמכים שהם פתרון קבוע ובלתי ניתן להסרה).

מקדו את חיפושיכם במרפאת שיניים המספקת שירות שקוף ונגיש

בבדיקת ההמלצות אודות מרפאת יישור שיניים, חשוב להתמקד במידע על שקיפותו של השירות: הרופא צריך לאפשר למטופל את הבחירה בין פתרון יישור קבוע (סמכים) לפתרון נייד (גשרים נשלפים) ולדווח לו על היתרונות והחסרונות בכל שיטה. הלקוח צריך להרגיש שהמידע שהוא מקבל אותנטי ולא מנסים למכור לו שירות שלא בהכרח יתאים לו ולהעדפותיו.

בדקו מהו מחיר השירות הנדרש

בתחום רפואת השיניים, ובפרט בתחום האורתודנטיה, ההוצאה אינה זולה ומעולם לא הייתה כזו, אבל כן חשוב לברר מהי בדיוק הצעת המחיר שמקבלים, ולבחון דרכים להוזלת מחיר השירות ככל שניתן. שירות יישור שיניים שקוף ונגיש, כמוסבר בפסקה הקודמת, הוא כזה שבו מפרטים מהי הצעת המחיר, על מה משלמים בכל שלב בטיפול, וכד'.

בררו פרטים לגבי סילבוס הטיפול

מספר מפגשים, הוראות צחצוח שיניים והתנהלות עם אמצעי היישור בכל שלב במהלך הטיפול ופרק זמן כולל לכינונו. בדרך זו, תוכלו לדעת באיזה מאמץ כרוך הטיפול ומהו הצפי ליישור טוטלי של השיניים שלכם.
 
למידע אודות טיפולים נוספים היכנסו לאתר של איידנט - מרפאת שיניים בחדרה