צילומי שיניים

כדי לדעת מה קורה בצורה יותר נרחבת ומעמיקה אצלנו בפה, חייב רופא השיניים לבצע צילומי שיניים. כאשר מבצע רופא השיניים צילומי שיניים הוא יכול לראות בצורה ברורה יותר מה המצב השיניים הפה ואף החניכיים. צילומי שיניים נותנים מבט חודרני אל השן, אל השורש של השן, כך רופא השיניים יכול להביא אל הפועל תכנית טיפולים מסודרת בה הוא יודע אילו שיניים ניזוקו וזקוקות לטיפול ואילו שיניים במצב יותר טוב או בריאות לחלוטין ואינן זקוקות לטיפולו. ללא צילומי שיניים יתקשה רופא השיניים לדעת באמת מה קורה בשן, ובשיניים הנסתרות יותר הטוחנות ו/או שיני הבינה, לשם בדיקה יסודית דרושים צילומי שיניים. 

צילומי שיניים טובים גם לשימוש שלנו, אם ביצענו צילומי שיניים אצל רופא שיניים מסוים, אך איננו מרוצים ממנו אנו יכולים לקחת את הצילומים לרופא שיניים אחר ולקצר לו את התהליך, הרופא החדש יצטרך רק להסתכל על הצילומים ולהחליט על סדרת טיפולים מסודרת, ארוכה או קצרה תלוי במצב השיניים. צילומי שיניים טובים גם כאשר אנו רוצים לעקוב אחר משהו שמתחולל אצלנו בפה, אם נעשה כל חצי שנה צילומי שיניים או אפילו שנה, נוכל לראות את ההתפתחות של מה שמתחולל כך הרופא יוכל לקבל דעה מוסמכת יותר וברורה לפי כמה צילומים, ולראות את השינויים לטובה או לרעה זה לא משנה. באמצעות צילומי שיניים יש יותר פיקוח על השיניים והפה בכללי. 
 
רצוי לבצע צילומי שיניים מזמן לזמן, מומלץ ללכת לרופא השיניים לבדיקות שגרתיות. רק נכונות זו תוכל לעזור לנו לשמור על השיניים שלנו ועל איכותם. אומנם כשלא בודקים, לא יודעים אבל אין לטמון אין הראש בחול, כאבי שיניים יכולים לצוץ במצבים שהכי לא נרצה שהם יגיעו. צילומי שיניים ימנעו מאיתנו הפתעות מהסוג הזה. כך נוכל לדעת תמיד מה המצב, בעצם להיות עם היד על הדופק. אסור לזלזל בעצמנו מבחינה פיזית במיוחד כשמדובר באיזור הפה והשיניים. יש לעבור צילומים וללכת לטפל ויפה שעה אחת קודם, כיוון שבשיניים טיפול שיכול היה להיגמר בצורה קלה יכול להגיע למצב הרבה יותר חמור. 
 
על צילומי שיניים לא מתפשרים - ולכן מכון האולטרסאונד שאתם בוחרים לבצע בו צילום שיניים חייב להיות מקצועי. מכון אולטרסאונד בתל אביב זה מדיקל סנטר, המרפאה המקצועית ביותר בתל אביב עם מיטב הרופאים!