הלבנת שיניים ביתית

הלבנת שיניים ביתית היא כבר מזמן אינה מדע בדיוני אלא פעולה שגם אתם יכולים לעשות בבית. הסיבה שאנשים רבים כל כך מתעניינים בביצוע הלבנת שיניים ביתית או לחלופין ביצוע הלבנת שיניים במרפאת שיניים קשורה למשמעויות הרבות שיש לשיניים לבנות בחברה המערבית. שיניים לבנות מתקשרות אצלנו באופן כמעט אוטומטי לבריאות וכמובן לאסתטיקה. כמו כן, אין ספק כי שיניים לבנות, ואף מבריקות, הם חלק ממודל היופי של אנשים בעולם המערבי. דוגמנים ודוגמניות, שחקנים ושחקניות בקולנוע ובטלוויזיה, זמרי פופ ועוד דמויות נוספות שהם דמויות לחיקוי מציגים כמעט כולם טורים ישרים של שיניים לבנות. כשם שאנו אוהבים להתבונן באנשים בעלי שיניים לבנות וישרות כך אנו לא פעם סולדים ממראה של שיניים צהבהבות. שיניים בגוון צהבהב מתקשרות אצלנו לעישון, לחולי, לגיל מבוגר, להזנחה ולעוד אסוציאציות שליליות למדי.

הלבנת שיניים ביתית ניתן לבצע על על ידי שימוש באמצעים שונים. ישנם מוצרים רבים אשר קשורים להגיינת הפה אשר מבטיחים לנו שיניים לבנות יותר אם נשתמש בהם על בסיס קבוע. משחות שיניים, מי פה, מסטיקים שונים וכן הלאה מציעים לנו שיניים לבנות. ישנן כמובן דרכים נוספות שבאמצעותן ניתן לבצע הלבנת שיניים ביתית. ניתן למשל לבצע הלבנת שיניים ביתית על ידי קנייה של ערכות שונות להלבנה.

הלבנת שיניים ביתית ניתן לבצע בין היתר באמצעות מעין סד, או תבנית, שמתאים לנו רופא השיניים. למעשה אל תוך הסד אנו מזריקים חומר אשר עוזר להלבין את השיניים. כאשר מבצעים הלבנת שיניים ביתית יש לעקוב בזהירות אחר הוראותיו של רופא השיניים או לעקוב אחר ההוראות בערכת הלבנת שיניים ביתית אותה קנינו. על מנת שהתבנית תתאים בצורה מושלמת לפה שלכם כדאי לא להתעצל ולגשת אל רופא השיניים. הוא גם יכול לתת לכם סד באיכות גבוהה מאוד. מקום נוסף בו מתאימים סדים להלבנת שיניים הוא מעבדת שיניים. עם זאת, לרוב רופאי שיניים עובדים עם מעבדות שיניים ומטופלים אינם ניגשים לשם באופן אישי להתאמת סד. ברשת האינטרנט תוכלו למצוא מידע נוסף על דרכים שונות שאמצעותן תוכלו לבצע הלבנת שיניים ביתית.