כתר שיניים  

כתר שיניים ניתן למצוא בשיניהם של אנשים רבים. ההחלטה האם לשים כתר שיניים תלויה כמובן ברופא השיניים שלכם. הוא יכול להמליץ לשים כתר שיניים כאשר השן נפגעה בצורה קשה מאוד. לעתים הפגיעה בשן יכולה להגרם כתוצאה ממחלת שיניים דוגמת עששת. לעתים יש צורך לשים כתר שיניים בעקבות פגיעה בשיניים מסיבות אחרות. רופא שיניים לא ימליץ לכל המטופלים שלו להכניס כתר שיניים, הכל תלוי במצב השיניים של המטופל ולעתים גם בסיבות נוספות. אם אתם יודעים שעליכם להתקין כתר שיניים עליכם ללכת אל רופא שיניים שאתם יודעים כי הוא מוצלח מאוד וכי אתם סומכים על עבודתו. כתר שיניים היא לא פעם דבר עדין מאוד ויש צורך ברופא שיניים אשר יודע לבצע את עבודתו היטב. ככל שרופא השיניים יעבוד בצורה טובה יותר ויקפיד על הטיפול בכם כך אתם תהנו משיפור ניכר במצב האסתטי של השיניים שלכם וגם איכות התפקוד של השיניים שלכם יישתפרו בצורה ניכרת. לכן אל תתעצלו ואל תנסו לחסוך כסף אלא תגשו לרופא שיניים מוצלח מאוד. חושב לבחור רופא שיניים מוצלח לא רק כאשר שמים כתר שיניים אלא כאשר מבצעים פעולות נוספות של שיקום הפה ושיקום השיניים.

כתר שיניים יכול לשפר מאוד את המראה החיצוני של השיניים שלכם. אנשים רבים רואים במראה השיניים שלהם דבר חשוב מאוד ולכן הם מקפידים לבצע טיפולי שיניים שישפרו את מראה השיניים שלהם ובכלל לשמור על ההגיינה של הפה שלהם. כאשר מחייכים לסביבה שלנו וחושפים שיניים בעלות מראה בריא ללא ספק יוצרים רושם חיובי מאוד אצל האנשים אשר יושבים סביבנו לעומת מקרה בו נחשוף שיניים פגומות, בעלות גוון צהבהב ועקומות. זוהי רק אחת הסיבות שבגללה חשוב לשים כתר שיניים וחשוב לשמור על מראה השיניים.

כתר שיניים עשוי מחומרים שונים. לפני שאתם מתקינים כתר שיניים בתוך הפה שלכם התייעצו עם רופא השיניים שלכם בנוגע לשאלה באיזה כתר שיניים כדאי לכם לבחור. ישנם כתרים לשיניים אשר עשויים מחרסינה וכתרים לשיניים אשר עשויים מגוון חומרים אחרים. רופא השיניים יעזור לכם לבחור כתר שיניים שיהיה מושלם עבורכם.