ציפויי שיניים

ציפויי שיניים יכול לעזור לכם להפתח לעולם ולכל הסובבים אתכם ופשוט... לחייך. ציפויי שיניים הופך את גוון השיניים שלכם לאחיד וללבן. אנשים רבים לעתים מתביישים לחייך משום שהשיניים שלהם עקומות או שהשיניים שלהם בגוון צהבהב או לא לבנות מספיק. על מנת לשנות זאת אנשים רבים מחליטים לבצע מהפך בתחום הדנטלי ולהשקיע בעצמם: גם בגיל מבוגר יחסית הם עוברית יישור שיניים על מנת להנות משיניים ישרות והם עושים גם ציפויי שיניים או הלבנה מסוג אחר. כל זאת כדי שהם יוכלו לחייך מבלי חשש ולחשוף שיניים מבלי חשש שהם יצטיירו כמוזנחים.

ציפויי שיניים ניתן לבצע במרפאת שיניים פרטית או במרפאת שיניים של אחת מקופות החולים, כמובן שעליכם לגשת אל מרפאת השיניים של קופת החולים שלכם. שם רופא השיניים יסביר לכם באריכות ובפרטים כיצד מתבצע בדיוק ציפויי שיניים, מה זה ציפויי חרסינה לשיניים והאם הוא מתאים לכם ויספר לכם על סוגים אחרים של הלבנת שיניים. כיום ניתן לקנות ערכות ולבצע הלבנת שיניים ביתית. קייםם מספר גדול של ערכות כאלו ואתם יכולים להתייעץ עם רופא השיניים שלכם איזו ערכה לשימוש ביתי היא המומלצת ביותר.

ציפויי שיניים הוא אינו תמיד דבר זול כל כך. לכן, אם החלטתם לבצע הלבנת שיניים בדרך אחרת או שהחלטת לבצע הלבנת שיניים על ידי ציפויי שיניים כדאי לבצע השוואת מחירים. כך תוכלו לדעת איזו מרפאת שיניים, מרפאת השיניים פרטית או מרפאת שיניים אחרת, מציעה לכם את התהליך במחיר הזול ביותר. ציפויי שיניים אינו רק מלבין את השיניים אלא גם הופך את המראה שלהן לאחיד יותר. שיניים מחוספסות, שהמגע שלהן לא תמיד נעים ללשון, אפשר להפוך לחלקות יותר בעזרת ביצוע ציפויי שיניים.

ציפויי שיניים הוא אינו תהליך זמן רב, בדרך כלל התהליך אורך כשעה אחת בלבד. ציפויי שיניים ניתן לעשות על ידי חרסינה, שיטה שמלבינה את השיניים בצורה נהדרת אך אינה מתאימה לכל המטופלים. כמו כן, ניתן לבצע ציפויי שיניים על ידי חומר הנקרא קומפוזיט. שאלו את רופא השיניים שלכם עם איזה חומר עדיף לבצע ציפויי שיניים.