שיניים לבנות

כולנו שואפים שיהיו לנו שיניים לבנות או לפחות שיישארו לנו שיניים לבנות. שיניים הם המסגרת של הפה, הן מופיעות בחיוך, בזמן שאנו אוכלים, ואפילו בזמן הבעות פנים רגילות שלנו. חשוב כי שיניים ייראו טוב, שיניים לבנות ובריאות, כמה שפחות חורים, סתימות, עקירות וכתרים בפה, יעידו כי השיניים שלנו במצב טוב. כדי לשמור על שיניים לבנות מומלץ לא לעשן היות והניקוטין שנמצא בסיגריות מצהיב את השיניים, חשוב לצחצח היטב ולעשות טיפולי שיננית וגם ישנם טיפולים להלבנת שיניים אותם אפשר גם כן לעבור במרפאות השיניים השונות. שיניים לבנות ובריאות מוסיפות לאור הפנים ולאסתטיות הכללית של האדם ולכן המון אנשים רוצים ושואפים למצב של שיניים לבנות. 

שיניים טובות או יפות לרוב מגיעות בגנים, דרך ההורים ומה שקדם להם ולכן לא תמיד הדבר תלוי בנו, אך אנו יכולים לשפר את המצב הקיים תמיד ולטפל במה שהטבע לא נתן. לבקר אצל רופאי השיניים לבדיקות שגרתיות, לעבור טיפולי הלבנה, וכל טיפול שאנו זקוקים לנו לפי מצב הפה והשיניים שלנו, לצחצח שיניים אחרי כל ארוחה, גם ניקוי השיניים בחוט דנטלי שומרים על ניקיון השיניים מאבנית ושאר החיידקים. שיניים לבנות הן מתנה, אם הן קיימות, ומומלץ לשמור על המתנה ולא לראות אותה כמובן מאליו, המון אנשים היו רוצים בהן. בכלל תחום השיניים הוא תחום שאסור לזלזל בו, כל בעיה שצצה לנו בפה או כאב, יש לטפל בו במהרה כדי שחור בשן שיכול להיפתר על ידי סתימה לא יגיע לטיפול שורש וכתר. 
 
שיניים לבנות שהופכות אט לצהובות יכולות לחזור לעצמן על ידי הלבנת שיניים, טיפול שעוברים שמחזיר אותם למוטב. שיניים חשופות לנזקים רבים, נזקים המגיעים מאוכל, נזקי עישון, נזקים מתרופות מסוימות שנלקחות באופן קבוע וכד'. כדי להוריד את הכתמים שהתווספו עם הזמן יש לעבור טיפול הלבנת שיניים, כדי לקבל בחזרה שיניים לבנות, ניתן לברר במרפאות השיניים על טיפולים שיביאו אותנו למצב של שיניים לבנות, לבדוק מחירים, ואת דרך הטיפול שיכולה להחזיר לנו שיניים לבנות ללא כתמי הזמן, דבר שצחצוח שיניים לא יוריד.