כתר חרסינה 

כתר חרסינה הינו כתר אשר עוזר לשפר במידה ניכרת את המראה החיצוני ולשפר את המראה של השיניים השבורות או הפגומות של מטופלים רבים. כאשר נשברות שיניים או נפגמות שיניים ניתן להתקין בתוך הפה כתר חרסינה. ישנם כתרים נוספים אשר עשויים מחומרים אחרים דוגמת פלדה ולא רק כתרים אשר עשויים חרסינה. כאשר רופא השיניים שלכם ממליץ לכם על התקנת כתר בקשו ממנו לשמוע איזה כתר הכי מתאים לכם ומהן החסרונות והיתרונות של כל חומר וחומר. כמובן שאם הרופא ממליץ לכם להתקין כתר חרסינה בתוך הפה בקשו לשמוע על היתרונות של כתר חרסינה ומדוע כדאי לשים דווקא כתר חרסינה, מעבר למראה הנהדר של הכתר הזה בתוך הפה.

כתר חרסינה לעתים מתקינים כחלק מהפעולות שמצבעים רופאי שיניים על מנת לבצע את שיקום השיניים או את שיקום הפה שלכם. מלבד כתר חרסינה רופאי שיניים מבצעים פעולות נוספות על מנת לבצע שיקום שיניים ולשפר מאוד את מראה הפה. אם תסתכלו על תמונות לפני טיפול כתר חרסינה ואחרי הטיפול תוכלו להיווכח בעצמכם כיצד כתר חרסינה יכול לשפר את המראה החיצוני שלכם וכיצד הוא יכול להעניק לכם חיוך נוצץ יותר וחיוך יפה הרבה יותר. אנשים רבים מוכנים להשקיע הרבה מאוד על מנת להנות מחיוך יפה יותר משום שחיוך של שיניים יפות מקרין רושם חיובי נהדר על כל הסובבים אותנו. כתר חרסינה מתאים גם לאנשים ששיניהם לא רק נשברו אלא גם לאנשים אשר השיניים שלהם נשחקו והם זקוקים לכתר. גם אם מישהו סובל משיניים צהובות ומשיניים עם בעיות נוספות הוא יכול, באישורו של רופא שיניים ובהמלצתו, להתקין כתר חרסינה.

כתר חרסינה צריך להתאים בצורה מדוייקת לפיו של המטופל. לכן טכנאי שיניים הם אלו אשר מתאימים כתר חרסינה בצורה אישית לפיו של כל מטופל ומטופל. את ההתאמה עצמה של כתר חרסינה לא מבצעים בתוך פיו של המטופל כמובן אלא בתוך מעבדת שיניים ששם עובדים טכנאי השיניים אשר מבצעים את התאמת הכתר לפה. כך רופא שיניים יכול להתאים לפה בצורה אופטימלית כתר חרסינה.