יישור שיניים שקוף

אנשים בעלי שיניים עקומות המגיעים למצב בו הם מחליטים ליישר את שיניהם, תמיד יעדיפו לעשות זאת בשיטה שהכי פחות נראית לעין. כידוע שיניים הם המסגרת של הפה, ולכן כל דבר בהן בולט, אם מיישר שיניים ואם היותן עקומות. לכן תמיד עדיף יישור שיניים שקוף. יישור שיניים שקוף, או כשמו גשר לשיניים שקוף, מבליט פחות את המתרחש בפה ואף את היותן עקומות. יישור שיניים שקוף מבצע את העבודה בדיוק כמו מיישר שיניים רגיל ולא שקוף אך הוא תורם בהיותו פחות בולט לעין. לא כולם עברו יישור שיניים בגיל צעיר ישנם אנשים שעוברים זאת בגיל יותר מאוחר, בגיל שהאסתטיות והמראה חשובים יותר ולכן יישור שיניים שקוף הוא משפיע. 

יישור שיניים שקוף קיים בכל מרפאות השיניים המתעסקות בתחום היישור שיניים, יכול להיות שהיותו שקוף ובעל יתרון מגשר לשיניים רגיל, יהפוך אותו לקצת יקר יותר, אך אין זה אומר שזה לא שווה את המחיר. יישור שיניים שקוף בעל יתרון משמעותי, אנשים נוהגים לבחון את המראה החיצוני של זה שעומד מולנו זהו טבע האדם, אם בעבודה, בלימודים או בכל מסגרת אחרת ולכן כשאנו בוחרים לטפל ולתקן בעצמנו משהו בצורה החיצונית, במיוחד שיניים, עם יישור שיניים שקוף, נוכל לראות את ההבדל, הגשר לא יהיה מורגש, וכך גם האדם ירגיש בנוח ולא נלעג או נבחן. אצל ילדים זה אחרת קצת אך אותו הדבר, יישור שיניים שקוף, יכול להשרות ביטחון שהוא פחות נראה לעין וכך פחות ילדים רואים. 
 
סך הכל יישור שיניים הוא עניין לא נעים, אך הוא עניין זמני ולאחר כמה חודשים ניתן לקבל שיניים ישרות ויפות בחזרה, השקעה ששווה לטווח הארוך. על אחת כמה וכמה יישור שיניים שקוף, שמקל עלינו במהלך חודשי היישור, אנשים פחות שמים לב אליו הוא שקוף ומשתלב היטב בפה. יישור שיניים שקוף מומלץ לכל אלה שקשה להם להתהלך עם גשר רגיל ולכאלה שקצת חוששים שירד להם הביטחון בעקבות כך. יישור שיניים שקוף לא שונה באפקט היישור מגשר רגיל כסוף, פשוט בעל יתרון אסתטי יותר גבוה.