שתלים דנטליים

 שתלים דנטליים הינם שתלים בשיניים אשר אמורים לשפר מבחינה אסתטית את מראה השיניים. שתלים דנטליים הם למעשה ברגים קטנים אשר עשויים בדרך-כלל מטיטניום ועליהם מבריגים שיניים תותבות. למעשה, שתלים דנטליים לא משפרים את בריאותם  של השיניים אלא גורמים לכך שהמטופל יוכל לחייך בפה מלא. ללא שתלים דנטליים המטופל למעשה נשאר חסר שיניים לאחר למשל שעקרו לו אחת משיניו. אין ספק שההמצאה של שתלים דנטליים, המצאה אשר זוכה כל הזמן לחידושים בתחום, היא המצאה אשר משפרת לאין שיעור את החלק ברפואת שיניים אשר עוסק באסתטיקה. שתלים דנטליים זוכים לפופולאריות רבה משום שהיום שיניים לבנות ומראה של שיניים בריאות הם דברים חשובים מאוד בעולם המערבי.

 
שתלים דנטליים הם שתלים שניתן להשיג במרפאות שיניים, מרפאות שיניים פרטיות ובמכונים מסוימים העוסקים בתחום הרפואה האסתטית אשר קשורה לרפואת השיניים. טיפול של שתלים דנטליים הוא אינו טיפול אשר מותאם לאנשים עשירים בלבד. ניתן להשיג טיפול של שתלים דנטליים גם במרפאות של קופות החולים השונות גם אם במחירים של השתתפות עצמית. השתלת שתלים דנטליים במרפאת שיניים פרטית על-ידי רופא שיניים פרטי כמובן עולה בהרבה מבחינת מחיר על פני ביצוע אותו הליך במרפאת שיניים של קופת חולים. עם זאת, במרפאות פרטיות ניתן לבחור באופן אישי את הרופא המטפל ואת ניסיונו בהשתלת שתלים דנטליים.
 
שתלים דנטליים זוכים לאחוזי הצלחה מאוד גבוהים. בזכות שתלים דנטליים אין צורך להשחיז את השיניים או להישאר כאמור חסרי שיניים. עם זאת, לא כל המטופלים יכולים לבצע השתלה של שתלים דנטליים. גודל הלסת, חניכיים בריאות, בריאות תקינה ותנאים דומים הינם חיוניים מאוד להצלחה של השתלים. בזכות המצאה זו והמצאות נוספות איכות החיים של אנשים יכולה להשתפר מאוד וכל זאת הודות להמצאות גאוניות כמו שתלים דנטליים.