ביטוח שיניים

ביטוח שיניים הוא ביטוח אשר דומה לסוגי ביטוח אחרים במהות הבסיסית שלו. מבחינות רבות ביטוח שיניים אינו שונה מסוגי ביטוחים אחרים דוגמת ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח חיים, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח בריאות ומגוון סוגי ביטוח נוספים. אם כן מהו למעשה ביטוח שיניים? ביטוח שיניים הינו ביטוח לשיניים: דהיינו, המטופל משלם כל חודש סכום כסף מסוים שנקבע בפוליסת הביטוח שלו לחברת הביטוח. במקרה הצורך, לדוגמא, במקרה של תאונה בה נפגעו השיניים או במקרה שיש צורך לכסות עלויות גבוהות מאוד של טיפולי שיניים חברת הביטוח, לה שלמתם כל חודש, מכסה את הטיפולים או מכסה את רוב הסכום שיש לשלם למרפאת השיניים.

ביטוח שיניים ניתן לעשות אצל אין ספור חברות ביטוח שונות. ישנן חברות ביטוח אשר מתמחות במיוחד בפוליסות של ביטוח שיניים. אם אתם שוקלים לבצע ביטוח שיניים אתם יכולים להתייעץ עם סוכן ביטוח של אחת מחברות הביטוח. עם זאת, זכרו כי סוכן ביטוח כנראה יספר לכם על כל היתרונות של ביטוח שיניים ולא על החסרונות של ביטוח שיניים. ההחלטה אם לבצע או לא לבצע ביטוח שיניים תלויה לחלוטין בכם ובהחלטותיכם. החסרון של ביטוח שיניים הוא שבכל חודש צריך לשלם סכום כסף משמעותי. היתרון המשמעותי של ביטוח שיניים הוא שאם באמת תצטרכו לעבור טיפולי שיניים של עשרות אלפי שקלים חברת הביטוח לה אתם משלמים מדי חודש תממן לכם את זה.

ביטוח שיניים לא קונים לפני שמבצעים השוואת מחירים בין מספר חברות ביטוח שונות. כך תוכלו לברר איזו חברת ביטוח מציעה לכם ביטוח שיניים בתנאים המשתלמים ביותר ואילו חברת ביטוח מעניקה לכם פוליסת ביטוח שיניים במחיר המשתלם ביותר ובמחיר הזול ביותר. כדאי מאוד לא לקנות פוליסה מהחברה הראשונה שאיתה אתם מדברים אלא לאחר שבררתם את התנאים במספר חברות ביטוח. בפורומים ברשת האינטרנט אשר עוסקים בסוגיות שונות הקשורות לביטוח, וגם אל ביטוח שיניים, תוכלו לקבל המלצות עם איזו חברת ביטוח או עם איזה סוכן ביטוח הכי כדאי לעבוד וממי כדאי לכם לקנות פוליסת ביטוח שיניים.

גם במקרים בו אתם מבוטחים וכביכול "מכוסים" מכל הצדדים, תמיד ישנם מקרים הנופלים בין הכסאות. במיוחד בתחום טיפולי השיניים בהם ישנם מצבים של רשלנות רפואית בטיפול השיניים, עליכם להיות מודעים לכך ולפנות לעורך דין מומחה בתחום. עורך דין לרשלנות שיניים עשוי לתת לכם את הפתרון ההולם והנכון ביותר במקרים בו נפגעתם מטיפול שיניים או הטיפול היה רשלני ופוגע.