גשר שקוף

גשר ליישור שיניים הוא בהחלט לא הדבר המחמיא ביותר מבחינת מראה ועל כן המון הורים מחליטים להרכיב לילדיהם גשר בגיל צעיר, כדי שמאוחר יותר כבר יהיו עם שיניים ישרות. ישנם המון חידושים והתפתחויות בתחום השיניים וכדי להקל על המראה ייצרו מומחי השיניים והפה גשר שקוף. גשר שקוף פחות נראה לעין, פחות בולט בפה. פחות שמים לב אם קיים אצל אדם גשר בזמן שהוא מרכיב גשר שקוף. רוב הילדים וגם המבוגרים שמחליטים להרכיב גשר מעדיפים להרכיב גשר שקוף, בשביל שיבלוט פחות ויקל על זה שמרכיב אותו מבחינה חיצונית, היות וזה בסך הכל תקופה לא ארוכה, ונבחר להרכיב גשר שקוף, זה מקל וכך הגשר פחות מורגש בפה. 

כשילדים מרכיבים גשר, ילדים אחרים נוהגים לשים לב לכך יותר. בילדות גם ישנם המון הקנטות בין חברים, והמון חיכוכים שרובם קשורים במראה החיצוני של כל אחד, כאשר ילד מרכיב גשר ניתן להקניט אותו יותר כיוון שיש סיבה יותר משמעותית, אם אותו ילד ירכיב גשר שקוף, הוא יסבול פחות מצחקוקי חבריו לכיתה. גשר שקוף הוא בהחלט יתרון אסתטי, הוא כמו כל גשר שיניים, שעיקרו ותפקידו ליישר את השיניים בפה ולהביא אותם למצב ישר ותקין. אין הבדלים רבים בין גשר ליישור שיניים רגיל לבין גשר שקוף, ההבדל המשמעותי הוא במראה ובדרך בה הגשר מתבלט לעין או לא, ובסכום הכספי שגם הוא לא משמעותי במיוחד. למרות שאנשים ישלמו היום הרבה בשביל האסתטיות. 
 
גשר שקוף הוא יתרון בתחום יישור השיניים, המון אנשים בוחרים בו לא משנה באיזה גיל. המון אנשים נהנים מסוג זה של גשר, הוא לא בולט לעין לא שמים לב, הוא בתוך הפה ואף אחד לא באמת רואה אלא אם נחייך חיוך רחב מידי, או אם נאמר שיש לנו גשר. גשר שקוף קיים בהרבה פיות, ניתן להרכיב גשר שקוף בכל מרפאת שיניים ואצל מרבית הרופאים המתעסקים ביישור שיניים מעבר לטיפולי שיניים סטנדרטיים. גשר שקוף מומלץ לכל מי שאינו רוצה להרכיב גשר בגלל המראה המוזר שהוא מקנה, זה יפתור את הבעיה.