שתלים דנטאלייםשתלים דנטליים הינם שתלים אשר מכניסים אל תוך הפה ולמעשה בונים עליהם את השן. שתלים דנטליים הם למעשה מעין ברגים מיוחדים מאוד. עלותם של שתלים דנטליים הינה יקרה מאוד ותוכלו למצוא את עצמכם משלמים כמעט עשרת אלפים שקל עבור כל שתל. כמובן שמי שיכול להמליץ לכם על הכנסת שתלים דנטליים אל תוך הפה שלכם הוא רופא שיניים. על אחריותו של רופא השיניים להסביר לכם את כל היתרונות ואת כל החסרונות אשר בהכנסת שתלים דנטליים אל תוך הפה.

שתלים דנטליים, הם כאמור לעיל, יקרים למדי. עם זאת, ישנם לא מעט אנשים אשר מוכנים לשלם את המחיר כדי שיוכלו לחייך בפה מלא ולהראות לכל הסובבים אותם שיניים בעלות מראה בריא ומבריק. כאשר אנו רואים מישהו מחייך אנו ממהרים לחייך אליו חזרה. חיוכים עוזרים לקרב בין בני אדם והם משרים תחושה של חום ולבביות. עם זאת, כאשר אנשים אשר יש להם בפה פגמים שונים וחסרות להם שיניים נמנעים מלחייך כדי לא להראות את המצב הנורא של השיניים שלהם. שתלים דנטליים עוזרים לאנשים רבים לחזור ולחייך מבלי לחשוש לרגע או מבלי לרצות להסתיר את השיניים שלהם. אין ספק כי מבחינה זו שווה לשלם את המחיר של שתלים דנטליים. אם המחיר של הכנסת שתלים דנטליים אל תוך הפה שלכם יקר לכם מדי התייעצו עם רופא השיניים שלכם על חלופות אפשריות שיהיו מתאימות עבורכם.

שתלים דנטליים מחזיקים מעמד בפה למשך תקופה ארוכה מאוד אך הם לא מחזיקים מעמד למשך כל ימי חיינו. למעשה, רופאי שיניים מסויימים טוענים כי שתלים דנטליים יכולים להחזיק מעמד בערך עשרים שנה, יתרון משמעותי מאוד על פני שיטות טיפול אחרות אשר מציעות תחליף עבור הכנסת או השתלת שתלים דנטליים בפה. גם אם החלטתם אשר שתלים דנטליים מתאימים לכם רופא שיניים הוא זה אשר מקבל את ההחלטה על סמך המצב הדנטלי שלכם ועל סמך בדיקות נוספות שהוא עורך טרם ההשתלה. לכן, כמו טיפולים רפואיים רבים, ההחלטה על הכנסת שתלים דנטליים אינה תלויה רק במטופל. רופא שיניים נעזר בקריטריונים נוספים לפני שהוא מחליט לבצע השתלת שתלים דנטליים.