ציפוי קומפוזיט לשיניים להלבנה ושמירה הרמטית מנזקים

ציפוי קומפוזיט לשיניים הנו ציפוי אשר יש לו גם סגולות אסתטיות וגם סגולות רפואיות. הרמה האסתטית – מדובר בציפוי שיניים לבן המספק גוון אחיד לשיניים שלכם בגמר הטיפול. מדוע? משום שזהו בדיוק החומר ממנו מכינים סתימות לבנות. האחידות בין הסתימות לבין הציפוי הקדמי יוצרת מראה לבן יפה ומרהיב בעוצמתו. היתרונות הרפואיים של הציפוי ניחנים בשני מישורים: קודם כל זהו חומר מאד חזק שמשתמשים בו להכנת סתימות, ולכן אך טבעי שבאמצעותו השיניים שלכם נשמרות במיטבן. אבל היתרון הגדול באמת הוא שזה חומר שמשתלב טוב עם החניכיים ולא עלול ליצור חיכוכים מיותרים כמו שמטמיעים חומר שמהווה גורם 100% זר כדוגמת חרסינה.

יתרונות הציפוי

עשוי מחומר שהוא גם יפה, גם לבן וגם חזק.
נוח לשילוב עם החניכיים ולא יוצר נסיגה בקרבן.
במידה וישנן סתימות לבנות מקומפוזיט בפיכם ניתן להשוות בין הלבן שלהן ללבן של הציפוי וליצור מרקם אחיד.
 
ציפוי קומפוזיט לשיניים הוא בראש ובראשונה נוח מאד לנשיאה בפה. הוא מספק ונותן הלכה למעשה תחושה של הגנה על השן שמתחתיו. עם ציפוי קומפוזיט אתם יכולים להיות בטוחים שהשיניים שלכם יישארו עמידות למשך זמן רב וצפויות להסב לכם את מלוא הנוחות והיציבות.

חסרונות הציפוי

נוטה להצהיב עם הזמן.
עלול להצהיב מיידית במגע עם עשן סיגריות או קפה.
ישנם ציפויים לבנים יותר גם בגוון הראשוני הגולמי, כמו למשל ציפוי חרסינה.
 
ציפוי קומפוזיט הוא מוצר גם רפואי וגם אסתטי. יש בו מגבלות שאם עוברים עליהן האסתטיקה שלו עלולה להיפגע, וזאת בשונה מחרסינה שתמיד תישאר לבנה בכל מצב, אך היא חומר עדין שחשוף לפגיעות, מה שלא ניתן לומר על קומפוזיט. לכן, קונמפוזיט לא מגביל אתכם בלעיסה ובסוגי המזון. הוא כן עלול להצהיב אם אתם אנשים של קפה וסיגריות, שנוהגים לצרוך אותם/ן פעמים רבות ותכופות.

מימוש ציפוי קומפוזיט לשיניים

הסדרת ציפוי קומפוזיט לשיניים ניתן ליישם במרפאת שיניים המתמחה בהלבנת שיניים. ציפוי זה חיוני לכל מי שיש לו שיניים חלשות והוא מעוניין בתוספת הגנה משמעותית עבורן. גם לילדים נהוג להציע ציפוי זה בשביל לדרבן אותם לשמור על השיניים ולהקפיד בצחצוח ובניקיון שלהן. זהו ציפוי שבהחלט מומלץ לכל מי שחשובה לו אסתטיקת השיניים שלו במקביל לשמירה פיזית טובה ביותר עליהן. מי שמעוניין לממש את 2 המטרות בד בבד יבחר ציפוי קומפוזיט וייהנה ממראה שיניים חדש ומלוטש, מתוך ידיעה שכעת הן מוגנות הרבה יותר.