סורק דנטלי


 מהו סורק דנטלי? הכירו את הטכנולוגיה הרפואית שמקצרת טיפולי שיניים מורכבים

סורק דנטלי מהווה טכנולוגיה אשר מקצרת מאד את משך טיפולי השיניים בהם מוטמעים בפה עצמים זרים. אם בעבר הזדקקתם לשתל או לכתר, פעמים רבות בוודאי נוכחתם להיווכח כי מדובר בטיפולים ממושכים וארוכים, עם צפי גבוה לעלייה בכמות המפגשים. מדוע זה כך? משום שמדידת שתל או כתר באמצעים ידניים היא מדידה לא מדויקת, שמבוססת על שיטת TRIAL AND ERROR: ניסוי ותהייה. הרופא מחדיר אמצעי נייד לתוך הפה, משיג פיסול של המשנן ומתכנן את הכתר. איש המעבדה מבצע את ההוראות שהוא נתן לו. עיקר המקור לטעויות באותה שיטה קורה ברגע בו יושב הרופא על תכנון הכתר, מיד אחרי שמידות המשנן שלכם כבר נלקחו על ידיו. סורק דנטלי חוסך לו את התכנון הידני, ומציע שיטה שהיא גם יעילה יותר וגם מדויקת יותר.

צילומי שיניים מסוגים שונים מוזנים לתוכנה ייעודית

הצילומים, לרוב CT לפני השתלה ולעתים פנורמיים החולשים על פני כל משנן השיניים, מוזנים לסורק אשר מפענח אותם ומזין אותם לתוכנה ייעודית. באותה תוכנה, יכול הרופא לקרות כיצד בדיוק נראה המשנן שלכם ולהנדס כתר באמצעים ממוחשבים מדויקים פי כמה מאלו המכניים שעמדו לרשותו בטרם פיתוח זה.

עצמים מחומרים אציליים בלבד

העצמים שיכולים להיווצר באמצעות סורק דנטלי עשויים רק מחומרים אציליים, מה שמבטיח ייעודיות של ממש בהטמעתם. בכתרים ישנים, הפעמים רבות הטמיעו לנו חומרים שלא מתיישבים טוב על החייך וגורמים לחיכוכים איתו. כשהכתר והשתל עשויים מחומרים כמו כתר זרקוניה EMAX או טיטניום טהור, אתם מקבלים בדיוק את המוצרים שדרים בכפיפה אחת עם החניכיים שלכם ללא חשש משחיקתם.

תהליכי ייצור והטמעה מהירים

סורק דנטלי מבטיח תהליכי ייצור והטמעה מהירים במיוחד, אשר מבטיחים מעט מפגשים ומהירות ביצוע. בעבר, כשרפואת השיניים הסתמכה על שתלים וכתרים שהוכנו על בסיס תכנון ידני, תהליכי הייצור היו ארוכים יותר ונדרשה המתנה ארוכה לעצם הסופי. כיום, עם תוכנה ייעודית שעבדת בקורלציה עם סורק דנטלי, תהליכי הייצור של כתר או שתל הרבה יותר מהירים ונגישים. המטופל זוכה לעצם הסופי שמוטמע על או מתחת לשן שלו בתוך ימים או שבועות מעטים מרגע תחילת הטיפול.