השתלות שיניים


השתלות שיניים הן הפתרון של המאה העשרים ואחת לשיניים התותבות שאנו מכירים. המטרה של השתלת השיניים היא להשלים את אותן שיניים חסרות בפה ובניגוד לשיניים התותבות, להביא לפתרון קבוע ויציב הרבה יותר. כיום כבר אין צורך להתבייש בשיניים תותבות, אלא פשוט להנות מפתרון יעיל, אסתטי ובעל מראה טבעי יותר.
 
בתהליך השתלת השיניים, מחדירים לתוך הלסת ברגים מיוחדים העשויים ממתכת טיטניום ועל הברגים הללו מלבישים את השתלים שהותאמו למבנה הפה של המטופל. התקופה של קליטת השתלים יכולה לארוך בין שלושה לשישה חודשים. השתלים מתמזגים עם העצם, הודות לכך שמתפתחים תאי עצם ומחברים את השתלים ללסת. לאחר תקופת ההסתגלות מגיע שלב השיקום, בו בונים את הכתרים על גבי השתלים. שלב השיקום עצמו אורך מספר שבועות שלאחריהם, תוכלו לראות את התוצאה הסופית.
 
השתלת שיניים יכולה להתבצע הן עבור קבוצת שיניים והן עבור שיניים בודדות, מה שהופך את הטיפול של השתלת שיניים לטיפול רלוונטי למטופלים רבים. הליך הטיפול של השתלת השיניים אינו שונה מכל הליך אחר במרפאת השיניים, מלבד העובדה שהוא כרוך בפעולה כירורגית מזערית.
 
השתלות שיניים
 
השתלות שיניים מעמידות הרבה מאד יתרונות ועל כן הן הופכות פופולאריות יותר ויותר מדי יום. יתרון אחד חשוב הוא כאמור הקביעות והיציבות. השתלים משתלבים עם מערכת הפה ומאפשרים לכם לחיות חיים נוחים ולהקל בפעולת האכילה והדיבור. יתרון נוסף הוא יתרון בריאותי: השתלים אינם מפתחים עששת ועוזרים לשמור על בריאות הלסת לאורך זמן ועל המבנה הקיים שלה. כמו כן, כמובן יש את היתרון האסתטי, השתלים נראים מצויין ומותאמים בצבע ובצורה לשיניים האחרות, כך שאתם יכולים להמשיך לחייך.
 
איך תדעו אם השתלת שיניים מתאימה לכם? ראשית כל, השתלת שיניים מתאימה כמעט לכל גיל. שנית, כדאי ומומלץ להיוועץ ברופא השיניים שלכם, על מנת לקבל ממנו חוות דעת מקצועית המותאמת לכם. כמו כן, קיים שלב של אבחון ראשוני בו הרופא המשקם והמנתח עורכים בדיקה מקיפה שהיא נחוצה וחשובה להצלחת ההשתלה.
 
השתלת שיניים יכולה להשיב את הביטחון העצמי שלכם ולהעלות את החיוך על הפנים. פנו עוד היום למרפאת השיניים איי דנט והצטרפו אל מאות אלפי אנשים בכל העולם שנהנים מהפתרון היעיל והבריא.