אסתטיקה דנטלית


 אסתטיקה דנטלית בהתאמה אישית, הלבנה, כתרים וציפוי חרסינה

אסתטיקה דנטלית היא שם קוד לייפוי המנשך שלכם. משתמשים בה על מנת להציג חזות חיוך לבנה יותר ומחמיאה יותר. קיימים 3 מסלולים להלבנת הפה באמצעות אסתטיקה דנטלית אשר כדאי לכם להכיר אם אתם מחפשים את החיוך המלוטש, רווי הברק.

הלבנת שיניים

טיפול קצר ולא מורכב של מספר דקות בו נעשית הלבנה זמנית לשיניים. ההלבנה עשויה להידרדר במגע מזון ומשקה אך נחשבת כלכלית מאד במחיר. משתמשים בה בעיקר אנשי במה, נואמים ואורטורים אשר מבקשים להציג מנשך לבן ויפה למשך מספר דקות של תהילה. באותו טווח זמן מומלץ להם כמובן שלא לאכול מאכלים עם צבע מאכל או לשתות משקאות ממותקים.

כתרים אסתטיים

הכתרים האסתטיים מחליפים את שגרת סתימות האמלגם. בדרך כלל, רופא לא ימליץ לפורר סתימת אמלגם בשביל לעשות כתר, אבל אם באתם אליו עם חור בשן, ובבדיקה נתגלה שנדרש טיפול שורש, הברירה המועדפת, לאחר השלמת סתימת השורש, תהיה הטמעת כתר לבן להשלמה יפה של השן. הכתר הוא גם מוצר בריאותי פונקציונלי, בשונה מאמצעי ההלבנה הקודם עליו למדנו לעיל, ולכן המלצה זו לא תבוא בחלל ריק, אלא רק לגבי שן שנמצאת במצב קריטי ונדרשת לה הגנה מיטבית לכותרת. שן במצב טוב יותר הייתה זוכה, ככל הנראה, לסתימת קומפוזיט לבנה.

ציפוי חרסינה

הציפוי הלבן האיכותי ביותר לשיניים. בשונה מציפוי הלבנת שיניים עליו למדנו לעיל, זהו ציפוי שאינו רגיש למאכלים מכתימים, סיגריות וקפה, וניתן להשתמש במוצרים הללו חופשי בלי להתאכזב מדהיית הגוון הלבן. החיסרון היחיד של ציפוי חרסינה הוא שמדובר בציפוי זמני מבחינת קושחה. הוא מאד רך ונוטה להישבר, בסופו של דבר. זאת, בשונה מציפוי קומפוזיט שנחשב לחזק במיוחד אבל ברמת הלבנה נמוכה יותר, עם רגישות להכתמת קפה וסיגריות.

גלו איזה טיפול אסתטיקה דנטלית מתאים לכם

חושבים שמגיע לכם חיוך לבן בכל עת? גם אנחנו! גשו למרפאת שיניים ברעננה וגלו את סוג ציפוי השיניים המתאים לכם ביותר. מובטחת עבודה איכותית, ללא עוררין. כל מטופל יזכה בהמלצות המתאימות למצבו ולמטרותיו והוא יוכל להגשים את עצמו כשחיוך לבן ונוצץ מעטר את זיו פניו.